114

Dvoudenní výlet na jezero Chao Lan a do národního parku Khao Sok

Národní park Khao Sok je jedním z nejznámějších parků v Thajsku.  Množství divoké zvěře, včetně slonů a tygrů, vodopády a nedotčená džungle rozhodně stojí za samostatný výlet na několik dní.

První den naší výpravy do parku stihneme krátký trek do džungle a pokud právě pokvete, uvidíme i největší květ na světě Raflesii. Cestou z Lanty navštívíme známý budhistický chrámový komplex Wat Bang Rian s krásnými výhledy do okolí.

Druhý den časně ráno vyrazíme na jezero/přehradu Chao Lan. Tady nás čekají úchvatná panoramata s vápencovými skalními útvary, které dosahují výšky až 900m! Po 45ti minutové plavbě lodí po jezeře dorazíme do malého plovoucího resortu, odkud se vydáme na krátký trek džunglí na menší sousední jezero. Po něm nás bambusový vor dopraví do Korálové jeskyně.

Následuje oběd v plovoucím resortu a možnost projížďky na kajaku a koupání v průzračné vodě jezera.

Jezero je velmi rozlehlé a členité s možností různě dlouhých treků,  objevování jeskyní a návštěvou několika plovoucích resortů. Program je možno přizpůsobit přání a zdatnosti účastníků.

 

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným minibusem, ubytování na jezeře, nebo v národním parku Khao Sok, výlet na jezero s obědem a místním i českým průvodcem

Cena nezahrnuje: vstup do národního parku Khao Sok 200 bahtů,  strava mimo uvedené

Doprava: minibusem, lodí

Cena: 4500 bahtů

Minimální počet účastníků je 6 osob