quatar

Letenky zdarma do Thajska pro zdravotníky

Luxusní aerolinie Qatar Airways odměňuje zdravotníky po celém světě. Při akci, která v letectví nemá obdoby rozdají 100 tisíc bezplatných zpátečních letenek jako poděkování zdravotníkům celého světa. Akci spustili na Mezinárodní den zdravotních sester od půlnoci 12. května a trvá do 18. května. Stačí, když se zdravotníci přihlásí přes speciální formulář (na konci článku).

Kdo může bezplatnou letenku obdržet?

Zdravotničtí pracovníci – lékaři, zdravotní sestry, laboratorní technici, kliničtí výzkumníci a farmaceuti – z každé světové země budou mít nárok na bezplatnou letenku. Z každé země se dostane jen na vybrané množství žádostí. Jejich počet se odvíjí od počtu obyvatel – největší země pochopitelně získají i největší podíl letenek.

Vybraní pracovníci frontové linie si s sebou budou moci vzít i partnera. Nárok mají na dvě bezplatné zpáteční letenky v ekonomické třídě. Neuvěřitelné je, že si mohou vybrat jakoukoliv zemi – tedy kamkoliv kam létá Quatar. Například do Thajska. Navíc, všichni majitelé letenky získají 35% slevu na produkty v bezcelní zóně na mezinárodním letišti Hamad (HIA) v Dauhá.

Letenka však úplně zdarma nebude, zdravotníci budou muset zaplatit letištní taxy, které se pohybují řádově v desítkách eur. To je poplatek, který v té které zemi platí Qatar za přistání svých letadel.

Letenky budou flexibilní

Letenku můžou zdravotníci rezervovat v libovolném termínu do 28. listopadu 2020. Odlet musí být naplánován tak aby let započal do 10.12. 2020. Letenky jsou však flexibilní – v případě, že zdravotník nebude moci vycestovat, termíny si bude moci bezplatně přesunout.

„Teď jsme na řadě my. Musíme něco vrátit těm, kteří se nacházejí v první linii zdravotnické péče. Neexistují žádná slova ani gesta, která by oplatila činy těchto odvážných lidí, ale doufáme, že naše malá nabídka bezplatných letenek s Qatar Airways jim umožní aspoň vychutnat si zaslouženou dovolenou, navštívit rodinu a přátele nebo prozkoumat vysněnou destinaci,“ píše ve svém vyhlášení Qatar Airways.

Můžete sami přihlásit svého hrdinu!

Zdravotníci z celého světa se můžou přihlásit přímo na webové stránce Qatar Airways od 12. května do 18. května (22:59). Nemusí se však hlásit sami. Pokud i vy víte o zdravotníkovi, který by si to zasloužil, můžete ho přihlásit sami. Majitelé bezplatných letenek budou vyhlášeni následující den.

Registrační stránka je zde:

https://www.qatarairways.com/en/offers/thank-you-medics.html

Sleva i na dovolenou v Thajsku !

Pokud si zdravotníci vyberou jako zemi pro svoji dovolenou Thajsko, nabízí jim náš resort slevu na dovolenou na ostrově Ko Lanta ve výši 20 % na ubytování v bungalovech Arowana resort. Letět s Qatar Airways mohou na lince Praha – Dauhá – Phuket (nebo Praha – Dauhá – Krabi) v termínech od 15.10. 2020 (kdy začíná turistická sezóna).
Pokud jste zdravotník, a přesto by vás Qatar Airways  nevybral (do každé země přidělí jen poměrnou část letenek podle obyvatel), my slevu poskytneme všem zdravotníkům. V tom případě vám zařídíme letenky s některou jinou leteckou společností. Naši pracovníci vám pomohou zařídit i letenky, které získáte s Quatarem, stačí napsat na info@arowanaresort.com, nebo zatelefonovat na číslo 602681897