???????????????????????????????

PL nabidka potap

Potápění a šnorchlování v blízkém okolí Koh Lanty nabízí jedny DCIM100GOPROz nezajímavějších potápěčských lokalit v Jihovýchodní Asii. Rozmanité korálové útesy a bohatý podmořský život dělají z Koh Lanty oblíbenou destinací potápěčů celého světa.

Naše loď Kaymuk je pohodlná a zároveň i nejrychlejší lod s pevnou střechou na ostrově. Jsme na ní náležitě hrdi a ne nadarmo znamená Kaymuk v překladu Perla Andamanského moře. Klientům je k dispozici velká půjčovna veškerého potřebného potápěčského vybavení profesionální kvality. Naši instruktoři samozřejmě hovoří  česky plynule anglicky, španělsky, italsky a polsky . Toto nám umožňuje nabídnout všem našim klientům 100% profesionální přístup a servis při samotném potápění, rozšíření potápěčských kvalifikací nebo postoupení dál na cestě technického potápění. Nabídku lokalit pro potápění naleznetezde.

Kurzy provádíme v systémech PADI, SSI a PSA. Nepotápěčské aktivity zahrnují např.oblíbenou specialitu Sunset – odpolední šnorchlování, končící shlédnutím západu slunce na moři. Nabídku kurzů naleznete zde.

Nabídka šnorchlováníLonley blue bay paradise with top of the ship thailand ko ha

Na všech potápěčských lokalitách umožňujeme šnorchlování v mělčích lagunách. Zde lze pozorovat bohatý podmořský život a stejně jako potápěči máte možnost zažít setkání s karetami, hejny ryb a dokonce i s menšími žraloky, kteří se právě do těchto lagun stahují.

V ceně je zahrnuto: kompletní zapůjčení šnorchlovací výbavy včetně masky, šnorchlu i ploutví (nic si nemusíte kupovat), ovoce a pití na lodi a rovněž oběd.

V ceně není zahrnuto: poplatek rangerům za vstup do národního parku Koh Ha a Koh Rok – 400 TBH

Cena šnorchlování: 1 700 THB